Wyszukiwanie Wykonawcze Usługi w Polska

Zaczynać

Wyszukiwanie Wykonawcze Usługi

Jesteśmy profesjonalną firmą usługową, która specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej i innych pracowników wyższego szczebla dla firm z różnych branż Polska . Dzięki naszej sieci będziesz mógł dotrzeć do szerokiej gamy osobistych kontaktów w swojej branży lub specjalności; szczegółowa, konkretna wiedza na temat obszaru; i zazwyczaj działają na najwyższym szczeblu stanowisk kierowniczych. Nasza firma jest również zaangażowana w proces rekrutacji, przeprowadzając szczegółowe wywiady i prezentując kandydatów wybiórczo. Prezentujemy kandydatów, gdy czujemy, że kandydat spełnia wszystkie określone wymagania i pasuje do kultury Twojej firmy.

Rekrut Mobile Deweloperzy w Polska

Staff Augmentation® zbudował silne powiązania z certyfikowanymi programistami mobilnymi w Polska. Zdecydowana większość tych kandydatów ukończyła BS / MS w dziedzinie informatyki. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, proszeni są o ukończenie trwających studiów w ramach swoich specjalności. Nasze usługi obejmują Android, Ionic, iOS Swift, Java, React Native, Unity and Xamarin deweloperzy.

O Rozwój mobilny

Rekrut Javascript Deweloperzy w Polska

Staff Augmentation® zbudował silne połączenia z certyfikowanymi programistami JavaScript Polska. Zdecydowana większość tych kandydatów ukończyła BS / MS w dziedzinie informatyki. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, proszeni są o ukończenie trwających studiów w ramach swoich specjalności. Nasze usługi obejmują Angular JS, Aurelia, Backbone JS, Ionic, Electron, Ember JS, Meteor, Node JS, React, React Native, Typescript and Vue JS deweloperzy.

O Rozwój Javascript

Rekrut CMS & eCommerce Deweloperzy w Polska

Staff Augmentation® zbudował silne połączenia z certyfikowanymi programistami CMS i eCommerce w Polska. Zdecydowana większość tych kandydatów ukończyła BS / MS w dziedzinie informatyki. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, proszeni są o ukończenie trwających studiów w ramach swoich specjalności. Nasze usługi obejmują BigCommerce, Concrete5, Drupal, Expression Engine, Joomla, Magento, Open Cart, Presta Shop, Shopify, Typo3, WooCommerce and Wordpress deweloperzy.

O CMS i eCommerce

Rekrut Backend Deweloperzy w Polska

Staff Augmentation® zbudował silne powiązania z certyfikowanymi deweloperami backendu w Polska. Zdecydowana większość tych kandydatów ukończyła BS / MS w dziedzinie informatyki. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, proszeni są o ukończenie trwających studiów w ramach swoich specjalności. Nasze usługi obejmują ASP.Net, C#, Erlang, Java, PHP, Python and Ruby on Rails deweloperzy.

O Rozwój zaplecza

Propozycja wartości

Dlaczego wybierać Staff Augmentation® jako twój partner rekrutacyjny w Polska ?

Pomagamy w rekrutacji talentów i programistów IT Polska

Dotrzyj do lokalnego talentu

Uzyskaj bezpośredni dostęp do puli talentów IT Polska.

Oszczędzaj czas

Pozyskiwanie delegatów Polish Kandydaci IT Staff Augmentation®

Oszczędzać pieniądze

Znacznie obniż koszty rekrutacji w Polska.

Mamy dostęp do tysięcy programistów Polska.

Wsparcie

Pomagamy w nawiązywaniu relacji Polska i wykorzystaj techniki zatrzymywania pracowników, aby zapewnić lojalność zespołu.

Ścisłe zatrudnianie

Nasz proces rekrutacji jest surowy. Wykonujemy szeroko zakrojone testy, aby zachować najlepsze.